2013/2014 więcej >>>
2011/2012 więcej >>>
2010/2011 więcej >>>
2009/2010 więcej >>>

Nauka jest jak niezmierne morze.
Im więcej jej pijesz,
tym bardziej jesteś spragniony.

...
~ Stefan Żeromski

Serdecznie witamy na stronie internetowej
Szkoły Podstawowej Nr 271
im. 11 Listopada w Warszawie

Dnia 27 sierpnia od godz. 10.00 do godz. 11.00
zapraszamy uczniów
klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych
na zajęcia integracyjne z wychowawcami.

Informujemy Rodziców uczniów klas pierwszych
i oddziałów przedszkolnych,
że nie została jeszcze zakończona rekrutacja
na rok szkolny 2014/2015.
Listy uczniów z podziałem na klasy upublicznimy
pod koniec sierpnia 2014 r.

„Lato w mieście 2014”

Elektroniczny system rekrutacji do gimnazjów
prowadzonych przez m.st. Warszawę

Szóstoklasisto,
w elektronicznym systemie pod adresem:www.gimnazja.edukacja.warszawa.pl możesz samodzielnie wypełnić podanie, następnie je wydrukować,
podpisać wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi i zanieść do
gimnazjum pierwszego wyboru wskazanego na pierwszym miejscu listy
preferencji.

Sukcesy uczniów
Szkoły Podstawowej nr 271 im. 11 Listopada w Warszawie.

Uczniowie naszej szkoły sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych, a także swoje zdolności wykazują podczas zmagań sportowych. Poniżej znajdują się osiągnięcia naszych uczniów.

Budżet partycypacyjny
Budżet partycypacyjny, zwany również obywatelskim, to specjalnie wydzielona kwota z budżetu naszego miasta, o wydaniu której zdecydują sami mieszkańcy Warszawy. więcej->>>
Ocenienie kształtujące
Nasza szkoła uczestniczy w programie „Szkoła ucząca się”. Program prowadzony jest przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Polsko – Amerykańską Fundację Wolności, skierowany do szkół aktywnych, odważnych i zdecydowanych wprowadzać skuteczne zmiany, które doprowadzą do poprawy jakości i efektywności nauczania. więcej --->>>
Szkoła współpracy
„Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły” to nowy, ogólnopolski, systemowy projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Projekt ten jest nowatorskim przedsięwzięciem, którego jednym z najważniejszych celów jest wprowadzenie w 1034 podmiotach – szkołach i przedszkolach z całej Polski nowoczesnego modelu współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami w zakresie organizacji życia szkoły. więcej->>>
Szanowni Rodzice! Kochane Dzieci!
Z radością informujemy, że w naszej szkole przybywa nowoczesnych środków przekazu. Z budżetu naszej szkoły udało nam się zakupić pierwszą tablicę interaktywną. To innowacyjne narzędzie pracy, które stwarza szerokie możliwości dydaktyczne – od pokazu zdjęć, filmów, animacji komputerowych po symulacje różnych zjawisk i ćwiczenia interaktywne, aktywizujące uczniów i pozwalające przekazać informacje w sposób jasny i czytelny. Planujemy dalsze zakupy, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że to nowoczesne środki dydaktyczne niosą ze sobą nieocenione możliwości. Tablicę zainstalowano w sali 48, tak aby każdy w miarę potrzeby mógł skorzystać ze sprzętu.
Już wiemy, gdzie w Warszawie pojawią się plenerowe siłownie

Każda będzie miała po sześć urządzeń i będzie można z nich korzystać za darmo, Już wiadomo, w których miejscach w Warszawie pojawi się 100 plenerowych siłowni. Na każdą dzielnicę przypada określona liczba siłowni, uzależniona od liczby mieszkańców. Na Mokotowie będzie ich najwięcej, bo aż 11. Jedna z nich powstanie w okolicach naszej szkoły.
MAPKA Z LOKALIZACJAMI SIŁOWNI NA MOKOTOWIE
Biblioteka SP 271 jest już na Facebooku. Dołącz do Facbooka, by mieć kontakt z Biblioteką Szkolną i innymi, których możesz znać. Do odwiedzin zapraszamy zarówno uczniów jak i nauczycieli. Co można znaleźć na profilu? Informacje z życia biblioteki, aktualne wydarzenia, biblioteczne ciekawostki i wiele innych. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do polecania naszego profilu swoim znajomym. więcej->>>
Wznowiono prace na terenie budowy basenu przy naszej szkole. Plac budowy przejęła nowa firma. Budowany obiekt to budynek parterowy z częściowym podpiwniczeniem. Obiekt składa się z dwóch podstawowych części: pierwsza to obszar basen sportowy z wyposażeniem oraz basen do nauki pływania wraz z zapleczem szatniowym, pomieszczeniami trenera oraz miejscami na trybuny, a także z gabinetami odnowy biologicznej.
Część druga to sala gimnastyczna, w której skład wchodzi sala sportowa mieszcząca boisko do koszykówki oraz 2 boiska do siatkówki i 2 boiska do mini koszykówki.
Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11. Listopada otrzymała Certyfikat Prezydenta m. st. Warszawy ,,WARS i SAWA", który jest potwierdzeniem osiągnięcia przez szkołę określonego standardu pracy w obszarze wspierania uczniów uzdolnionych. więcej >>>
W październiku 2004 r. nasza szkoła brała udział w akcji ,,Szkoła z klasą" organizowanej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przez ,,Gazetę Wyborczą" i Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej. Skutek mógł być tylko jeden:
Nasza szkoła uzyskała tytuł - ,,Szkoły z klasą"!

Biuletyn Informacji Publicznej

Serwis ten oparty jest na systemie e107, który rozpowszechniany jest zgodnie z warunkami licencji GNU GPL.